Promocje
Poduszka do karmienia Jeans OUTLET
Poduszka do karmienia Jeans OUTLET

169,00 zł

Cena regularna: 179,00 zł

Najniższa cena: 160,00 zł
Poduszka do karmienia Groszki granat OUTLET
Poduszka do karmienia Groszki granat OUTLET

169,00 zł

Cena regularna: 229,00 zł

Najniższa cena: 160,00 zł
JAK WYGODNIE KARMIĆ?
JAK WYGODNIE KARMIĆ?

Mleczna droga, chociaż piękna, bywa pełną trudów i przeszkód. Wiele mówi się o tym jak przystawić maluszka do piersi, ale niewiele jak to zrobić, żeby Tobie było wygodnie.

Zatem jak WYGODNIE karmić ?

Zanim zaczniecie wspólne karmienie, potrzebne Ci będzie:

 * wygodny fotel lub kanapa

 * poduszki

 * poduszka do karmienia Muslin Baby

 * podstawka pod nogi ( klasyczna z ikea) lub kilka książek

 * pieluszka muślinowa/ ulewajka

 * coś do picia i do czytania :)

Zadbaj o to, aby fotel / kanapa na którym siedzisz, nie był zbyt głęboki - powinnaś móc swobodnie oprzeć plecy.

Jeśli siedzisko jest zbyt głębokie- podłóż pod plecy poduszki.

 

1. PODPARTE PLECY

To bardzo ważne, żeby Twoje plecy były podparte. Dzięki temu będziesz mogła swobodnie opuścić i rozluźnić ramiona. Dlatego poduszka do karmienia Muslin Baby ma tak doprecyzowany kształt. Trąba słonika otula Twój bok i łagodnie wchodzi pod plecy. W przeciwieństwie do klasycznych rogali, umożliwia Ci pełne podparcie pleców i wygodne karmienie przez długi czas. Więcej informacji na temat naszej poduszki znajdziesz TUTAJ

Pamiętaj o zasadzie: to maluszka przystawiasz do piersi- nie pierś do maluszka, dzięki czemu zapobiegniesz , nachylenia nad dzieckiem , napiętego ciała i bolących pleców.

2. PODPARTE STOPY 

Zadbaj o to aby Twoje stopy były oparte na całej długości. Żebyś nie karmiła na palcach. Dlaczego to takie ważne?

Jeśli podpierasz stopę na palcach podczas karmienia, to oznacza że Twój maluszek leży zbyt nisko, a Ty nie możesz swobodnie się wyprostować i podeprzeć pleców. To z kolei buduje napięcie w całym Twoim ciele, co przekłada się na Twoje samopoczucie podczas karmienia. Dlatego zawsze warto mieć podparte stopy (obie lub pojedynczą)

Większość poduszek do karmienia , jest dość płaskich co generuje potrzebę, wyższego ułożenia dziecka. To między innymi dlatego Słoniopoduszka Muslin Baby, w miejscu, w którym leży główka maluszka jest wyższa niż klasyczna poduszka do karmienia. To również pozycja pozytywnie wpływająca na przełykanie pokarmu.

3. CHCE MI SIĘ PIĆ

Moment udanego przystawienia dziecka do piersi to  zwykle moment, w którym Twoje pragnienie zaczyna dawać o sobie dobitnie znać- znasz to?

Dlatego zawsze zanim zaczniecie się karmić, warto zadbać o wodę. Ba! dużo wody. Warto mieć porozkładane bidony lub butelki z dziubkiem wszędzie tam,  gdzie najczęściej się karmicie.

4.ODPRĘŻ SIĘ

Karmienie piersią, to nie tylko posiłek maluszka ale Wasz wspólny czas bliskości. To może być też Twój moment wytchnienia i odpoczynku. Dlatego jak już znajdziesz swoją komfortową pozycję do karmienia, warto mieć pod ręką coś do czytania, albo po prostu cieszyć się wspólną chwilą ♥

*Przedstawiony opis dotyczy karmienia w pozycji klasycznej

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl